"הצד החזק של איירוקס,

הוא בחירה טובה של אנשים; למתכנתות של איירוקס יכולת לימוד מהירה, הבנה של הצרכים, ראש גדול ותשומת לב לפרטים. באיירוקס יש תמיד נכונות לעזור, אני מקבל שירות ביחס אישי, תמיד .מבינים את הצרכים שלנו מעבר ליחס של ספק. גם מבחינת תחרות בשוק, המחיר טוב מאד"

עופר בורנשטיין, R & D Director, NICE

צוותי הפיתוח של איירוקס שותפים בפיתוח המערכות הביטחוניות של Nice זה 5 שנים ברציפות. שיתוף הפעולה בין החברות הולך ומתפתח במהלך השנים. צוות הפיתוח של איירוקס עבור Nice מונה מעל ל-15 מתכנתות.

לאחר כשנתיים של אספקת שירותי פיתוח של איירוקס לאלביט, אלביט הקימה מתחם ייעודי המאפשר למתכנתות שלנו גישה לרשת אלביט. איירוקס הפכה למחברת מיקור חוץ לשותפה לפיתוח פרוייקטים שונים במערכות אלביט יבשה ואל-אופ.

איירוקס מפתחת עבור החברה מערכת חדשנית לניהול צי רכב. המערכת מציגה למשתמש תמונת מצב עדכנית על מיקום הרכבים ומצבם הטכני. המערכת מאפשרת לנתח את התנהגות הנהג ולהתריע במקרים קיצוניים.

סינאל מפתחת מערכות נוכחות ושכר. איירוקס השיקה לסינאל את הדור הבא של מערכות הנוכחות. פיתוח מערכת זו התבצע על ידי צוות הפיתוח באיירוקס.


איירוקס מספקת שירותי פיתוח למחלקת ה – IT בחברה. המתכנתות של איירוקס נוטלות חלק בפיתוחים שונים המשרתים את החטיבות השונות של אמדוקס ברחבי העולם.

חברת RIT מייצרת רכיבי רשת בטכנולוגיה חדשנית. איירוקס שותפה בפיתוח מערכות הניהול והבקרה של רכיבי הרשת.

איירוקס שותפה בפיתוח מוצרי התוכנה של איתוראן מזה כשנתיים.

חברת Nayax מתמחה בפתרונות סליקה מתקדמים. מתכנתות איירוקס הינן שותפות בצוות הפיתוח של החברה.